Kariéra

v Clever Nájmu

Jsme pohodový rým lidí a rádi poznáme nové lidí, co na sobě mají chuť pracovat. Pokud nemáte zkušenosti z realitního trhu, nevadí. Vše potřebné vás naučíme a pravidelně se školíme.

Správce
nájemního bydlení

Pokud máte zájem začít kariéru v oblasti NÁJEMNÍHO BYDLENÍ, hledáme právě Vás!

Nemusíte mít předchozí zkušenosti v realitách. Naučíme vás vše, co budete potřebovat. Hlavní je motivace a odhodlání k práci. Vlastní auto je obrovská výhoda. Stanete se součástí našeho přátelského týmu a dostanete veškerou podporu pro úspěšnou práci.

Náplní vaší práce bude starat se o spokojenost majitelů bytů, které máme ve správě. Dále poté o nájemníky, kteří v těchto bytech bydlí.

MÁTE ZÁJEM PŘIPOJIT SE K NAŠEMU TÝMU? TO JE SKVĚLÉ, POKUD:

  • Komunikace s lidmi Vás baví a patří mezi Vaše přednosti.
  • Umíte s počítačem a mobilní telefon je pro Vás nepostradatelným pomocníkem.
  • Máte ambice se rozvíjet a upřednostňujete moderní přístup k práci.
  • Nečekáte pasivně na zadání a jste schopni samostatně a aktivně přispívat
  • Přistupujete k práci s maximální zodpovědností a lze se na Vás plně spolehnout.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nadstandardní výdělky
  • Klientský kmen
  • Výukový systém a podporu ve vašem rozvoji
  • Možnosti kariérního růstu
  • Zázemí plně vybavených kanceláří
  • Podpora centrály v Pardubicích

Máš zájem? Tak na nic nečekej a pošli nám o sobě nějaké informace na info@clevernajem.cz a my se ozveme.

Manažer/obchodník
korporátních investic

Jsi zkušený obchodník anebo nováček a kariéra obchodníka tě zajímá?
Ať už jedno nebo druhé u nás je to jednoduché!

Jsme společnost zabývající se nemovitostním trhem vč. developerských projektů a skrze naše
produkty umožňujeme zhodnocovat finance našich klientů, a to bez rizika a starostí.

Proč jít do toho s námi?

  • Nadstandartní výdělky
  • Pružná pracovní doba
  • Finanční podpora do začátku
  • Propracovaný systém školení obchodních dovedností
  • Firemní MacBook a iPhone

Co vyžadujeme?

  • Orientace na realitním trhu vítána
  • Důslednost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • Obchodní dovednosti – výhodou
  • ŘP. sk. B

Víme, že život není jen o práci, a tak s vámi vaše úspěchy oslavíme.

Pracovník
Front Office

Co budete dělat?

  • Příprava a kontrola smluv
  • Vyřizování telefonátů
  • Vedení administrativy
  • Technickou podporu obchodnímu týmu
  • Mít flexibilní pracovní dobu
  • Mít kancelář v Pardubicích

A co od vás očekáváme?

  • Otevřenost se učit
  • Korektní a profi přístup
  • Znalost práce na PC
  • Minimálně maturitu
  • Řidičák na auto

Proč spolupracovat
S námi

  • Zajišťujeme majitelům garantovaný pravidelný výnos
  • Poskytujeme nadstandardní produkt, který dává smysl
  • Měníme zaběhlé standardy realitního trhu
  • Zakládáme si na dlouhodobých vztazích
  • Jsme tým gentlemanů, co drží slovo

NENAŠLI JSTE POZICI?
NEVADÍ

Neustále hledáme nové pohodové lidí, kteří na sobě rádi pracují, posouvají se a chtějí se zapojit k nám do týmu. Napiš nám, co bych u nás chtěl dělat, pošli svůj živitopus na e-mail: info@clevernajem.cz a my se ozveme.